Si titulli i lojës sugjeron, Duck lerosur është një slot lojë stil cartoon bazuar në një familje e rosave ngjan karaktere Donald Duck. kjo bonus slots online falas Loja ka pesë lëkundet dhe njëzet e pesë paylines fikse. Sfond është një liqen i pastër blu me një bretkocë në një bllok lily dhe një bletë animuar që pops çdo tani dhe pastaj. Muzika është një zhanër trashë jazz në një stil të kartonave që ju mban në lëvizje groovy. Nuk janë tinguj të ndryshëm për të fituar kombinime shumë. Të lëkundet duken shumë të gjallë me karaktere vizatimor qesharake. Ju mund të vendos baste tuaj duke zgjedhur një sasi në mes të £ 0.25 dhe £ 250 që janë minimale dhe maksimale, respektivisht.

Rreth zhvilluesi i Duck lerosur

Kjo zbavitëse bonus slots online falas Loja është zhvilluar nga NetEnt, udhëheqës botëror në internet kazino zgjidhje lojrave. Ata kanë mbi njëqind tituj e lojëra elektronike dhe lojra të tjera nga kategori të ndryshme të ndryshme. Shumica e lojrave të tyre janë ndërtuar që do të luhet në pajisje të ndryshme, duke përfshirë kompjuter dhe celularët.

Për lojë

kjo bonus slots online falas Loja ka disa simbole që të duken të vërtetë qesharake që të përputhen me temën. Ata ofrojnë animacion mbresëlënëse mbi fituar një kombinim gjatë vishet. Ka katër simbole rosë që duket si i përkasin të njëjtës familje. Ata duken si babai, nënë, një djalë adoleshent dhe një foshnjë. Babai duck paguan aksionet më të lartë të 400 Monedha kur pesë nga simbolet e tij të tokës në një linjë pagese. Simbolet e ulët paguajnë janë nga luajnë kartat A në K. Ata shfaqen brenda predha thyer vezë dhe të përkryer të shkojnë me temën. Ka dy simbole bonus dhe ata janë të ducklings shëmtuara dhe të lirë vishet simbol.

Zgjerimi Bonus Wild: Rikë shëmtuar është simbol i egër i kësaj bonus slots online falas lojë. Ajo zgjeron për të mbuluar gjithë mbështjell kur ndodh një kombinim fitues. Më shumë landings egra simbol të kontribuojë në fitoreve të mëdha dhe mega ku ju mund të fitojë mbi 5000 herë Kunjit.

Bonus rrotullime falas: Ka pesë veçori të ndryshme që ju mund të fitojë nga. Kjo është shkaktuar kur tre ose më shumë të lirë vishet simbol duket. Ju mund të fitojë çdo një nga më poshtë.

  • 6 rrotullime falas me dy nga çdo veçori poshtë.
  • 8 rrotullime falas me pamjen e rastit egra.
  • 10 rrotullime falas me egra kolosale që mbulon tre lëkundet plota.
  • 12 vishet me heqjen simbol që heq ato me vlerë më të ulët.
  • 15 vishet me 3x shumëzues në të gjitha kombinimet fituese.

përmbledhje

Me karakteristika të ndryshme bonus dhe ngjyra simboleve animuar vizatimor, kjo bonus slots online falas është artist më i mirë. Ju lehtë mund të fitojë ngarkesa e shpërblimeve me vetëm pak fat në anën tuaj.