Ka shumë lojra të mrekullueshme slot bazuar në tema të ndryshme, por shumë pak që janë të bazuara në pyje dhe Teatri i natës është një lojë e tillë. kjo slot celular Loja luhet duke përdorur pesë lëkundet dhe dhjetë paylines që janë fikse. Këtu ju mund të bast në mes minimum £ 0.25 dhe një maksimum prej £ 250 per rrotullim. Slot është vendosur në sfondin e pyjeve magjepsur me lule shumëngjyrëshe, pemë të mëdha, lumë të ngushtë uji rrjedh mes tyre dhe fireflies mahnitëse që shkëlqim shkëlqim në errësirën e mesnatës. Ka një sfond muzikë qetësues i mundi që jeton në xhungël që vazhdimisht e mban duke luajtur së bashku me të lojës.

Rreth zhvilluesi i Teatrit të natës

Kjo e mahnitshme slot celular Loja është zhvilluar nga askush tjetër përveç (NYX) Gen Next cili është i famshëm për krijimin e lojëra elektronike të tilla grafikisht mahnitëse që ju mund të luajë në telefonat mobil, Pajisje desktop dhe tabletë.

Për lojë

Kjo e bukur skenik slot celular Loja luhet me tre simbole të lartë që paguajnë të një zog me shkëlqim rreth tij, një lule rozë dhe një flutur me ngjyra të ndezura ngjyra. Zogu merr pozitë të lartë kur është fjala për të paguar më me 400 herë kunji në pesë simbol fiton gjithë rreshtin e mesme. Ka katër simbole vlerë më të ulët që duken si gurë të çmuar, por në forma të klubit, diamant, zemra dhe lopatë e luajnë kartat. Këto simbole shfaqen më shpesh dhe duken shumë tërheqëse në rrotullat. Nuk është një simbol i veçantë bonus në këtë lojë dhe kjo është një kornizë ari me stoli mbi të.

  • Wild Bonus: Kornizë artë me ornamente është simbol i egër i kësaj slot celular dhe kjo duket vetëm në rrotullat tre, dy dhe një gjatë lojës bazë, por shtrihet edhe për të lëkundet një dhe pesë gjatë rrotullime falas. Wild këtu zëvendëson të gjitha simbolet e lojës dhe që nuk ka simbole të tjera bonus, nuk ka asnjë përjashtim.
  • Firefly rrotullime falas: Ky tipar është shkaktuar kur tre egër shfaqet gjatë një rrotullim dhe ofron gjashtë rrotullime falas. Gjatë vishet e lirë mbështjell, tre bëhet pirg egër dhe qëndron në këtë mënyrë deri në fund të të gjitha lojra falas që e bën fitore të mëdha për ju. Ri-shkaktuar nga rrotullime falas nuk ndodh në këtë lojë.

përmbledhje

Me visuals magjike dhe simbolet e mrekullueshme, kjo slot celular Loja ofron aksione të mëdha të fitoreve gjatë lojra falas, sepse një shumë karakteristika të egra të shkaktuar në atë kohë. Kjo është një nga lojërat më popullore kohët e fundit dhe diçka që ju nuk duhet të humbasë.